Please Flag this Antyodaya Express
Route: Anand Vihar Terminal - Ghaziabad - Moradabad - Rampur - Bareilly - Shahjahanpur - Sitapur Jn - Daliganj Jn - Gomti Nagar -Barabanki Jn - Faizabad Jn - Ayodhya Jn - Mankapur Jn - Basti - Gorakhpur Jn - Kaptanganj Jn - Thawe Jn - Siwan Jn - Chhapra Jn